VIDEO | Siseminister Igor Taro üle-eestilisest ohuteavitusest: see oli tehniline eksitus, aga õpime sellest
Siseminister Igor Taro (Eesti 200) ütles ohuteavitusega seotud eksituse kohta, et juhtumist õpitakse ning ilmselt tehti esimest teavitust saates vale regiooni valik.