VÕTA VÕIM! | Jakob Saar: inimestel lihtsalt ei ole aega elada. 32-tunnine töönädal võiks nelja aasta pärast olla norm!
Hinda!
16 0 0
Arvamus

VÕTA VÕIM! | Jakob Saar: inimestel lihtsalt ei ole aega elada. 32-tunnine töönädal võiks nelja aasta pärast olla norm!

Me oleme ehitanud süsteemi, kus inimene peab kogu aeg järele jooksma. Võib-olla oleks päriselt kaasaegne riik hoopis selline, kus tehnoloogia ei võta inimeselt elu üle, vaid ann...