VÕTA VÕIM! | Jakob Saar: inimestel lihtsalt ei ole aega elada. 32-tunnine töönädal võiks nelja aasta pärast olla norm!
Me oleme ehitanud süsteemi, kus inimene peab kogu aeg järele jooksma. Võib-olla oleks päriselt kaasaegne riik hoopis selline, kus tehnoloogia ei võta inimeselt elu üle, vaid annab osa sellest tagasi.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar