„Üheöösuhted on normaliseeritud, meile see ei meeldi.“ 400 koolilõpetajat jagavad oma mõtteid elust
„Mida ma siis üldse väärt olen, kui olen kõigest keskmine?“ meenutab Marta-Ann mõtet, mis teda viimastel aastatel saatis. „Läksin gümnaasiumisse põhimõttega, et ma ei tohi lõpet...