„Üheöösuhted on normaliseeritud, meile see ei meeldi.“ 400 koolilõpetajat jagavad oma mõtteid elust
„Mida ma siis üldse väärt olen, kui olen kõigest keskmine?“ meenutab Marta-Ann mõtet, mis teda viimastel aastatel saatis. „Läksin gümnaasiumisse põhimõttega, et ma ei tohi lõpetada medaliga, sest tavaline inimene ei jõuaks samal ajal hobidega tegeleda,“ sõnab Elisabet.
Mine algallikale
(Eesti Ekspress)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar