Eesti Televisioonil on kohustus meelelahutust teha? Raul Rebane: kui ei tee, siis tuleb lahti lasta!
Kommunikatsiooniekspert Raul Rebane rääkis „Hommik Anuga“ saates, et just meelelahutuse kaudu on võimalik tähtsaid sõnumeid efektiivselt edastada, seetõttu peab meelelahutust ka...