Ligi: Ei saa öelda, et Eestis valitseb nälg ja peab toiduainete tarbimise järgi inimesi toetama
Toidukaba hind poes kerkib ja teeb suvel käibemaksu tõustes veel korraliku hüppe. Kes reisimas käinud, kinnitavad kui ühest suust, et mujal on toit odavam. Üheks põhjuseks peeta...