„Seal oli inimese lihakeha laual“. „Pealtnägijast“ saadud šoki tõttu gümnaasiumist kutsekooli ja ettevõtjaks
Kristi Tölp langetas teismelisena otsuse, mis pani nii mõnegi sugulase kulmu kortsutama, sest ta jättis 11. klassis gümnaasiumi pooleli, et minna kutsekooli tööstusautomaatikat õppima. Praegu juhib ta ligi 20 aastat tegutsenud ettevõtet, moderniseerib Eesti tehaste masinaparke ning tõestab, et kutseharidus ei ole pelgalt rumalatele.
Mine algallikale
(Ärileht)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar