Miks neli nädalat rasket trenni ei anna tulemusi? Asi on ühes suures veas
«Ma olen treeninud juba neli nädalat – miks ma mingeid tulemusi ei näe?» Seda küsimust on kuulnud ilmselt kõik treenerid. Kuid progress ei liigu meie soovide tempos, vaid bioloogia.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar