PEETER ESPAK ⟩ Isamaal oleks olnud parem opositsiooni jääda, kui võidust loobuda ja alistuda
Minu kui valija jaoks ei ole küsimus mitte selles, et Isamaa läks koalitsiooni Reformierakonnaga, vaid selles, et Isamaa – olles lubanud muutusi – allus kohe esimesele survele j...