JUHTKIRI | Eesti riik ei tohi olla halduskiusu nägu!
Nädala üheks nukraks märksõnaks võiks olla mõnede ametnike liigne agarus, mis toodab Eesti elus lõputut absurdi. Mõistagi on Eesti õigusriik, kuid see ei tähenda, et peaksime terve mõistuse kaotama.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar