Kelmide küüsi jäänud pensionär: uskusin pettureid, mitte oma lähikondseid. Nad oskavad meiega nii õigesti suhelda!
Hinda!
13 0 0
Arvamus

Kelmide küüsi jäänud pensionär: uskusin pettureid, mitte oma lähikondseid. Nad oskavad meiega nii õigesti suhelda!

Elu pärast 75. eluaastat ehk Lugu sellest, kuidas mind ära tinistati