Antropoloog: me ei taha enam teisi inimesi
Hinda!
1 0 0
Arvamus

Antropoloog: me ei taha enam teisi inimesi

Toimivat ühiskonda soovime me kõik, aga raskusi valmistab see, mida selleks vaja on.