TalTech jätab hüvasti kahe mängijaga: Välb siirdub Viimsisse, Sunelik Raplasse
Kaarel Välb ja Indrek Sunelik ei jätka uuel hooajal enam TalTechi ridades. Kui Välbi karjäär jätkub Eesti-Läti liiga klubis Viimsi, siis Sunelik otsustas teha sammu tagasi meist...