Õiguskantsler: „Ja siis mõtled, et püha müristus, kas me ei võiks üksteist hoida!“
„Kas praegu on põhjust rohkem karta ja inimesi hirmule ajada, kui oli aastal 1990 või näiteks 1993, mil okupatsioonivägi oli veel sees? Mina arvan, et ei ole. Tüli, müra, hirmu ...