Investorid pagevad USA aktsiatest - suurim langus alates 2020. aastast
USA aktsiaturg varises 3. aprillil, kui investorid müüsid paaniliselt tehnoloogiaaktsiaid pärast president Trumpi teadaannet ulatuslikest tollitariifidest. Tulemuseks on suurim ...