President Karis: Ma pole rääkinud sõnagi sellest, et hakkame suhtlema Putiniga
President Alar Karis ütles Vikerraadios, et ta on küll rääkinud, et pärast sõda tuleb hakata suhtlema Venemaaga, aga ta pole öelnud, et rääkida tuleks Putiniga. Karise sõnul hak...