Tartu linnavalitsus saatis välja teate: «Eelarve on 0 eurot. Raha ei ole ja raha ei tule.»
Tartu linnavalitsus andis hiljuti teada, et selle aasta esimestel päevadel läheb linnavalitsus ja linnavolikogu pressiteadete saatmisel üle uuele tarkvarale Smaily. Nii nagu uut...