VÕTA VÕIM! | Tahad osa automaksu tagasi saada? Käitu liikluses hästi ja inimlikult, mitte nagu Eestis tavaks
Pille Vennikas pakub oma arvamusloos välja lahenduse Eesti liikluskultuuri parandamiseks. Võti on positiivses motiveerimises.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar