VÕTA VÕIM! | Liivika Noormägi: Eesti seisab silmitsi hiiliva kriisiga – me jääme haigeks. Ennetuseks loodagu noortele liikumisfond!
Aeg on investeerida noorte elujõudu, mitte hiljem ravimitesse.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar