VÕTA VÕIM! | Ärme kiusa lapsi ja õpetajaid, ärme kuluta nii palju raha ja lõpetame üldhariduse 7. või 8. klassiga ära!
Kui inimene on ise valinud endale ameti või kitsama valdkonna, on miks-ma-pean-tüüpi küsimused vastatud. Ka õpimotivatsioon võiks olla kõrgem, sest nüüd saab tegeleda huvipakkuvate teemadega.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar