VÕTA VÕIM! | Aarne Ruben: ärevatel aegadel kaitskem panku! Langetame nende tulumaksu
Me olime pankade mõõduka tulumaksu staadiumis eelmise aastani. Pangad deklareerisid oma kasumi igas kvartalis ja sama perioodi eest maksid nad ka iga kord 14% tulumaksu. Hoopis teisiti oli Eesti Energias. Seal otsustatakse jaotamata kasumi arvelt dividendide maksmine igal aastal.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar