VIGADE PARANDUS ⟩ Saksa tuumajaamade endised bossid paluvad valitsusel taaskäivitada reaktorid
Grupp endisi Saksa tuumaelektrijaamade tippjuhte ja tehnikuid on kirjutanud kantsler Friedrich Merzile, majandusminister Katherina Reichele ja võimuliidu liidrile parlamendis Jens Spahnile avaliku kirja, milles paluvad taasaktiveerida Saksamaa hiljuti suletud tuumarajatised.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar