Eesti

VIDEO ja FOTOD | Eestisse jõudis esimene keskmaa õhutõrjesüsteem. Pevkur: see ei ole mingi tolmuimeja

Esmaspäeval tutvustati Ämari lennubaasis Eesti esimest keskmaa õhutõrjesüsteemi IRIS-T SLM. Kaitseminister Hanno Pevkuri sõnul on tegemist olulise võimega, mis tugevdab Eesti õhukaitset märkimisväärselt.
Mine algallikale (Delfi)