VIDEO ja FOTOD | Eestisse jõudis esimene keskmaa õhutõrjesüsteem. Pevkur: see ei ole mingi tolmuimeja
Esmaspäeval tutvustati Ämari lennubaasis Eesti esimest keskmaa õhutõrjesüsteemi IRIS-T SLM. Kaitseminister Hanno Pevkuri sõnul on tegemist olulise võimega, mis tugevdab Eesti õhukaitset märkimisväärselt.
Mine algallikale
(Delfi)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar