Eesti

Vanglates aastaga viis surma. Madise: vangivalvurid ei jälgi ega suhtle piisavalt

Eesti vanglates suri 2024. aasta sügisest mullu septembrini viis inimest, neist kolm sooritas enesetapu.
Mine algallikale (Delfi)