Vanglates aastaga viis surma. Madise: vangivalvurid ei jälgi ega suhtle piisavalt
Eesti vanglates suri 2024. aasta sügisest mullu septembrini viis inimest, neist kolm sooritas enesetapu.
Mine algallikale
(Delfi)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar