VAHERAHU OHUS? ⟩ USA ja Iraan andsid vastastikku lööke pärast rünnakut kaubalaevale Hormuzi väinas
USA üksused andsid reedel löögi Iraani raketi- ja drooniladude ning rannikualade radaripositsioonide pihta pärast seda, kui Washington süüdistas Teherani kaubalaeva ründamises. Iraan vastas sellele rünnakutega USA sihtmärkidele Pärsia lahe piirkonnas.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar