Uus staar on sündinud! Võigemastide tütar võitis filmikonkursil parima näitleja auhinna
Reedel toimus kinos Sõprus üheksanda Tallinna Polütehnikumi Filmifestivali pidulik galaõhtu, millel tunnustati Eesti koolinoorte silmapaistvamaid filmitegijaid ning kuulutati välja aasta parimad lühifilmid – peaauhinna võitis Säde Sibula film «Üks päev või päev üks» ning selles osalenud Evelin ja Priit Võigemasti tütar Loviise Võigemast parima naisnäitleja nominatsiooni.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar