USA vaatab üle väekoosseisu Euroopas. Pevkur: sõjaminister oli pigem optimistlik
Kaitseminister Hanno Pevkur tõi eilselt NATO kaitseministrite kohtumiselt positiivse sõnumina esile Euroopa ja Kanada kasvavad kaitsekulutused, kuid märkis, et USA vägede tulevik Euroopas vajab endiselt selgust.
Mine algallikale
(Delfi)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar