Ühendriikides suleti kõmu tekitanud kinnipidamiskeskus
Palju kõmu tekitanud kinnipidamiskeskus Floridas, mida kasutati ebaseaduslike sisserändajate majutamiseks suleti pärast vähem kui aasta pikkust tegutsemist, teatas neljapäeval kuberner Ron DeSantis.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar