TULIPUNKT | Taigar Väärtmaa: jah, kõiges on süüdi nutitelefon!
Seekordses „Tulipunktis“ kommenteerib lõppenud nädala märgilisi sündmusi Delfi Ärilehe juhataja Taigar Väärtmaa.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar