«Sipsik ummistas Omniva...» Mündihullus tõi kaasa pakiautomaatide nädalatepikkused tarneviivitused
Hiljuti Eesti Panga muuseumi kaudu müügile jõudnud Sipsiku 2-eurone meenemünt on osutunud erakordselt populaarseks nii kogujate kui ka tavakodanike seas. Suur huvi tõi endaga kohapeal kaasa pikad järjekorrad ning pakiautomaatides mitme nädala pikkused ooteajad, mis tekitasid klientides pahameelt: «Öeldi, et see on tavaline kuna neil ongi nii palju tellimusi.» Omniva: «Vastab tõele ja kinnitame, et kõik tellijad saavad oma Sipsiku mündid kindlasti kätte.»
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar