Tiit Pruuli: Eestil on vaja presidenti, kes kriisiolukorras pasaks ei löö
Ei maksa taga nutta, et meil peaks olema oma Alexander Stubb.
Mine algallikale
(Arvamus)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar