TEET KORSTEN ⟩ Aeg on kõnelda okupatsioonitraumast
Naiivne on unistada, et uus põlvkond, kes pole päevagi okupeeritud Eestis elanud, toob meile automaatselt kaasa vähem traumeeritud ühiskonna. Nõukogude okupantide teod Eestis olid nii võikad, et nende tekitatud trauma kandub põlvest põlve – kuni me selle trauma ravimise tõsiselt ette võtame, kirjutab Postimehe ajakirjanik Teet Korsten.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar