Tartus võttis tuld auto
Eile kell 17.48 käisid päästjad Tartus Jaama tänaval kustutamas põlevat sõiduautot Opel. Annelinna päästjate jõudes olid leegid kapoti alt väljas.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar