Tartu Ülikool tulevasel hooajal Meistrite liigas ei mängi
Tänavu kevadel Eesti meistriks kroonitud Tartu Ülikool Maks & Moorits loobus võimalusest mängida Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiril. Selle asemel osaletakse grammi võrra nõrgemas eurosarjas FIBA Europe Cupil, kus pääsetakse otse põhiturniirile.
Mine algallikale
(Delfi Sport)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar