TalTech jätab hüvasti kahe mängijaga: Välb siirdub Viimsisse, Sunelik Raplasse
Kaarel Välb ja Indrek Sunelik ei jätka uuel hooajal enam TalTechi ridades. Kui Välbi karjäär jätkub Eesti-Läti liiga klubis Viimsi, siis Sunelik otsustas teha sammu tagasi meistriliigast ning liitub Eesti esiliigas mängiva Raplaga.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar