Tallinn plaanib valveperearsti teenusega jätkata
Tallinnas mullu oktoobris tööd alustanud valveperearstidelt on abi saanud paljud inimesed. «Valveperearsti teenus on hästi käima läinud,» ütles Tallinna abilinnapea Riina Solman (Isamaa) Kuku raadio hommikuprogrammis.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar