«Saatja sai automaati panna, aga DPD kuller mitte?» Klient on nördinud paki pikale veninud tarneaja pärast
Kullerfirma DPD klient kirjutas mõni aeg tagasi sotsiaalmeedias, et tema kaua oodatud pakk rändab mööda Eestit ringi. Ta küsis kaasmaalastelt, mida selles olukorras teha ja kas teistelgi on kullerfirmaga sarnane mure olnud. DPD sõnul on tegu üsna tavapärase olukorraga ja süü lasub hoopis paki saatjal.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar