Rootsiga sõlmitud vanglaleppe eest maksti ametnikele preemiaid
Justiits- ja digiministeerium maksis ühekordseid lisatasusid töötajatele, kes panustasid Eesti ja Rootsi vahelise vanglarendi lepingu ettevalmistamisse tavapärasest rohkem, kirjutab ERR.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar