Eesti Postimees

Rootsiga sõlmitud vanglaleppe eest maksti ametnikele preemiaid

Justiits- ja digiministeerium maksis ühekordseid lisatasusid töötajatele, kes panustasid Eesti ja Rootsi vahelise vanglarendi lepingu ettevalmistamisse tavapärasest rohkem, kirjutab ERR.
Mine algallikale (Postimees)