Korduvalt koroonat läbi põdenud Ago Anderson maadles taas viirusega: iial ei tea, kas läheb hullemaks või üle

Korduvalt koroonat läbi põdenud Ago Anderson maadles taas viirusega: iial ei tea, kas läheb hullemaks või üle

Koroonaviirus on taas möllamas. Näitleja Ago Anderson tunnistas kolmapäeval ETV saates „Ringvaade“, et on pidanud mitu korda koroonaviiruse küüsis vaevlema. Näitleja rääkis saates lähemalt oma viimasest viirusega rinda pistmisest, mis Andersoni sõnul on talle juba neljas kord.
165 vaatamist
0 kommentaari
Mine algallikale

Postituse hindamine

Jätke oma hinnang