Hetkeseisuga on Eestis kütitud esmasest küttimismahust 28 hunti
Keskkonnaameti sõnul toimub hundi poolt tekitatud kahjude ennetamiseks ja vähendamiseks nende jaht novembrist veebruari lõpuni ning selle käigus tohib küttida 144 hunti. 27. novembri seisuga on seni kütitud 28 isendit.
179 vaatamist
0 kommentaari