Poisid said tõukerattaõnnetustes viga
Eile juhtus kaks korda nii, et elektritõukerattaga sõitnud poisid sattusid õnnetusse ja vajasid mingit sorti arstiabi.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar