PILDID ⟩ Kalevipoja juures tähistasid võidupüha vaid ametnikud
Võidupüha algas Tartus pärgade asetamisega Vabadussõjas langenute mälestusmärkidele. Vabaduse puiestikus Kalevipoja monumendi juures said teisipäeva hommikul kokku vaid ametiasutuste esindajad, ehkki ka kõik linlased olid sinna kutsutud.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar