Piibe Arrak avas rongijaamas näituse, mis tutvustab külalistele Tartut
Tartu vaksalisse on nüüd põhjust minna ka neil, kes rongiga kuhugi minemas pole, sest seal sai ootesaali paika kunstnik Piibe-Imbi Arraku maalinäitus. Selle nädala jooksul lisanduvad maalide juurde ka sildid, millel olevaid QR-koode telefoniga skaneerides saab teada lõuendile kantud objekti täpse asukoha.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar