Pevkur: Ugandi tõestas Eesti mereväe valmisolekut muutuvas julgeolekuolukorras
Kaitseminister Hanno Pevkur andis esmaspäeval Miinisadamas peetud tseremoonial üle rahvusvahelistes sõjalistes operatsioonides osalenu medalid mereväe miinijahtija Ugandi meeskonnale, kes naasis enam kui kolmekuuliselt teenistuselt NATO esimeses alalises miinitõrjegrupis (SNMCMG1).
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar