PEETER KOPPEL ⟩ Ei, plaanimajandus ei teinud hiinlasi rikkaks
Viimasel ajal olen ma korduvalt kokku puutunud huvitavate arusaamadega. Nimelt olevat Hiina ilmekas tõestus sellest, et plaanimajandust olevat võimalik «õigesti teha». Ja mitte ainult. Ühendriigid olevat suutnud tekitada vaid ühe triljonäri ning samas olevat sotsialism/plaanimajandus (!) Hiinas aastate jooksul sikutanud absoluutsest vaesusest välja 800 (või veidi enam) miljonit inimest, kirjutab kolumnist Peeter Koppel.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar