Pais ja Ausman alustasid mainekat Kieli nädala regatti medalikonkurentsis
Saksamaal Kielis alanud KielerWochel, mida peetakse üheks maailma olulisemaks ja traditsioonikamaks purjetamisregatiks, on Eesti purjetajad alustanud tugevalt. Juba 144. korda toimuv võistlus toob Kieli lahele kokku maailma paremiku olümpiaklassides ning on paljude riikide koondiste jaoks tähtis mõõduvõtt enne hooaja tiitlivõistlusi. Eesti Purjetamise Liidu olümpiaprojekti „Noored talendid olümpiale“ liikmed Helen Pais ja Helen Ausman hoiavad 49erFX klassis viie sõidu järel teist kohta ning jäävad liidritest maha vaid ühe punktiga.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar