Ott Lepland avaldas, et on esinenud alkoholijoobes: kaldusin šnapsi ja peo poole
Üle kahe aasta tagasi alkoholist loobunud Ott Lepland rääkis Raadio 2 hommikuprogrammis, et tal ei ole soovi vanade harjumuste juurde tagasi minna.
Mine algallikale
(Kroonika)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar