BLOGI ⟩ Paul Aroni F1 treening Austrias ei läinud nii sujuvalt kui loodeti
Vormel 1 sari jõudis sel nädalal Austriasse, kus sõidetakse hooaja kaheksas etapp. Reedel toimunud esimesel vabatreeningul osales Eesti vormelisõitja Paul Aron, kes teist etappi järjest istus Audi vormelisse, ta näitas 17. aega. Postimees vahendas treeningut otseblogis.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar