BLOGI ⟩ Eesti kaotas EMi veerandfinaalis Ukrainale ning lõpetas turniiri 5. kohaga
Vehklemise Euroopa meistrivõistlustel Prantsusmaal, Antony’s, toimus täna naiste epee võistkonnavõistlus, kus Eestit esindasid Katrina Lehis, Julia Beljajeva, Irina Embrich ja Veronika Zuikova ning saavutati 5. koht. Postimees vahendab võistlust käesolevas uudises.
Mine algallikale
(Postimees)
Kommentaarid 0
Kommentaare pole veel. Ole esimene!
Lisa kommentaar